Populiariausias maršrutas – Lietuva Anglija

3-kartus-per-savaite-vezame-lietuva-anglija-lietuva_215924_1

Kiekvieną savaitę maršrutu Lietuva Anglija keliauja daugybė Lietuvių. Juos galima skaičiuoti tūkstančiais. Šis maršrutas yra itin populiarus dėl to nes į Angliją dažnai važiuoja Lietuviai dirbti. Taipogi atsiveža Savo šeimos narius ir gimines per šventes. Populiariausias keliavimo būdas šiuo maršrutu yra kelionė mikriuku arba lėktuvu. Susirasti vežėją šiuo maršrutu nėra tikrai sunku. Daugybė vežėjų važinėja šiuo maršrutu kiekvieną dieną. Jų skelbimus galima rasti interneto skelbimų tinklapiuose, forumuose, socialiniuose tinklapiuose ar netgi laikraščiuose. Daugybė skelbimų įrodo, kad šis maršrutas tikrai yra labai populiarus tarp Mūsų tautiečių. Kelionės metu yra vežami net tik keleviai, bet vežamos siuntos į Angliją.

Kelionė šiuo maršrutu yra tikrai populiari. Paprastai kaina priklauso nuo miestų iš kur ir į kur važiuojate. Kainos gali svyruoti nuo £70 (90 eurų) iki £100 (130 eurų). Tiesa norint važiuoti į Škotiją kaina gali dar pakilti. Kelionės mikriuku yra itin populiarios dėl to nes nereikalauja iš ankstinio bilietų užsakymo, nes paprastai galima rasti laisvų vietų jau kitai savaitei. Tačiau skrendant lėktuvu reikėtu iš anksto užsisakyti bilietus (priklausomai nuo keliavimo datos) tai padės Jums sutaupyti daug pinigų. Tiesa lėktuvų bilietai paprastai būna brangesni, o ypač kalėdų ir vasaros laikotarpių kai daugybė žmonių keliauja šiuo maršrutu. Lėktuvų bilietų kainos gali siekti net iki £300 asmeniui.

Tačiau kaina vistiek gan maža pagal kelionės atstumą kuris sudaro net 2000 kilometrus. Beto važiuojant mikroautobusu kelionės metu keleiviai vežami nuo durų iki durų. Kelionė trunka paprastai apie 24 valandas. Kelionės metu važiuojant maršrutu Anglija Lietuva yra važiuojama per šiuos miestus – Prancuziją, Belgiją, Olandiją, Vokietiją ir Lenkiją.

http://travelbus.lt

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s